НОВИНИ

Мер Глухова Терещенко заявив про наміри йти в президенти

Терещенко додав, що відповідне рішення він ухвалив нещодавно, тому наразі не має чіткої програми, яку міг би презентувати виборцям.

Міський голова Глухова Сумської області Мішель Терещенко повідомив про плани брати участь у президентських виборах України. Про це він заявив у  понеділок, 1 жовтня, на прес-конференції.

 

"Я вимушений балотуватися на посаду президента України", – зазначив Терещенко.

 

За його словами, відповідне рішення він ухвалив нещодавно, тому наразі не має чіткої програми, яку міг би презентувати виборцям. Він пообіцяв представити чітке бачення свого курсу на наступній прес-конференції.

 

Водночас Терещенко наголосив, що має намір залучити громадські організації та небайдужих громадян, сильних управлінців та саме з них сформувати команду.

 

"Рівно сто років тому мої пращури були змушені залишити свою улюблену Батьківщину, але я та моя родина у жодному випадку не збирається їхати з нашої країни. Ми хочемо жити у заможній процвітаючій Україні та нею пишатися. Не для того я повертався сюди, відмовився від французького паспорта та отримав українське громадянство, щоб якісь негідники привласнили собі Україну", – повідомив Терещенко.

 

Він також пояснив, чому саме вирішив зараз піти з посади міського голови.

 

"Я бачу ситуацію, яка складалася у місті Конотопі і з мером Артемом Семеніхіним. Там хаос, там бюджет не прийнято, там трамваї не працювали, школи не працювали, ремонтні роботи не велися. Я не хочу, щоб у місті Глухові був такий хаос. Хаос навколо мене. Я не хочу сидіти, отримувати зарплату і нічого не робити", – розповів Терещенко.

 

Крім того, він нагадав, що три роки тому залишив свій бізнес та обійняв посаду міського голови. Терещенко стверджує, що головною метою такого рішення було намагання покращити ситуацію у м. Глухів, у якому діяла "система". Кардинальних змін здійснити не вдалося, оскільки, на думку Терещенка, навіть вище керівництво держави не зацікавлене в тому, щоб ситуація дійсно зрушила з місця.

 

Нагадаємо, 27 вересня міський голова Глухова Сумської області Мішель Терещенко вирішив достроково скласти повноваження. Як зазначається, 27 вересня на сесію міськради, де мав би розглядатися бюджет міста, прийшли лише два депутати. Але Терещенко залишився міським головою Глухова, адже для розгляду його заяви на сесії 28 вересня знову не вистачило кворуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.