НОВИНИ

Порошенко вручив Олланду орден Свободи

Президент подякував Олланду за підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

У понеділок, 1 жовтня, президент України Петро Порошенко вручив Орден Свободи колишньому президенту Франції Франсуа Олланду. Про це Порошенко повідомив у Facebook.

 

"Маю честь вручити Франсуа Олланду високу державну нагороду України – Орден Свободи. Ця найвища державна відзнака символізує нашу безмежну вдячність за ту принципову позицію, яку Франсуа Олланд виявив підтримуючи наш суверенітет, територіальну цілісність та незалежність", - написав президент.

 

Він зазначив, що спогади Олланда про Мінський процес у 2015 році в книзі «Уроки влади» добре відображають цю складну і відповідальну місію.

 

"Після виходу українського перекладу ми будемо дуже раді зробити презентацію цієї книги за участі пана Олланда", - додав він.

 

 

Нагадаємо, у Франції вийшли мемуари екс-президента Франції Франсуа Олланда «Уроки влади», де він згадує, як узгоджувалися Мінські угоди. Він розповів, що під час переговорів у 2015 році Порошенко з Путіним "постійно підвищували голос один на одного". Російський президент так рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це виказало, що російські війська на Сході України є. 

Пізніше речник президента Росії Владіміра Путіна Дмитро Пєсков заявив, що не чув під час переговорів щодо Мінських угод 12 лютого 2015 року погроз Путіна президентові України Петрові Порошенкові. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.