НОВИНИ

Китай скасував переговори з питань безпеки зі США

На переговорах мали бути глава Пентагону Джеймс Меттіс і держсекретар Майкл Помпео.

Китай скасував переговори з питань безпеки зі Сполученими Штатами Америки на високому рівні, які були заплановані на середину жовтня з головою Пентагону Джеймсом Меттісом і державним секретарем Майклом Помпео. Про це повідомляє американське видання The New York Times.

 

Зазначається, що дане рішення показує, як швидко напруга внаслідок торговельної війни "заразила" інші частини відносин, особливо важливі стратегічні проблеми.

 

Очікується, що на цьому тижні віце-президент США Майк Пенс виступить з промовою щодо негативного ставлення Білого дому на міжнародну поведінку Китаю за останні кілька років, у тому числі те, що він бачить як зусилля впливати на внутрішню політику США . 

 

Нагадаємо, 17 вересня президент США Дональд Трамп  оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

Згодом уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі США у відповідь на нові американські мита.

 

 23 серпня набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

 

6 липня у Сполучених Штатах набули чинності 25%-ві мита на товари з Китаю, загальна вартість яких оцінена у 34 мільярди доларів.

 

Як повідомлялося, 19 червня Трамп пригрозив Китаю запровадити нові мита на суму 200 мільярдів доларів, якщо у Китаї підвищать мита на товари зі США. 

 

15 червня влада Китаю заявила про запровадження мит щодо американських товарів, аналогічних обмеженням з боку Сполучених Штатів Америки.

 

Раніше стало відомо, що Трамп вирішив ввести мита проти китайських товарів на $50 мільярдів доларів. Білий дім повідомив, що зобов’язання мають бути виконані найближчим часом після виходу списку у п’ятницю, проте точна дата ще не встановлена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.