НОВИНИ

Порошенко подякував Путіну за більш європейську Україну

Відповідаючи на репліку ведучого про те, що результатом агресії Путіна проти України стало об'єднання українців, Порошенко сказав, що може тільки підтвердити цю тезу.

Президент Петро Порошенко подякував президенту РФ Владіміру Путіну за те, що той зробив Україну більш європейською. Про це він заявив в інтерв'ю програмі GPS на телеканалі CNN.

Відповідаючи на репліку ведучого про те, що, на думку колумніста Washington Post, результатом агресії Путіна проти України стало об'єднання українців, Порошенко сказав, що може тільки підтвердити цю тезу.

 

"У 2013 трансатлантичну інтеграцію України, вступ до НАТО підтримувало 16% українців. Зараз це більше 54%. Хто зробив це? Путін. У 2013 європейську інтеграцію України, вступ до ЄС підтримувало 33% українців. Зараз 74%. Хто це зробив? Путін", - підкреслив президент.

 

"Тому дякую, пане Путін, за те, що зробили мою країну набагато більш європейською і набагато більш готовою захищати європейські цінності та трансатлантичні цінності. І ми абсолютно впевнені, що ми не повернемося до Російської імперії", - наголосив Порошенко.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.