НОВИНИ

Очільника МЗС Угорщини Сійярто внесли до бази "Миротворця"

Міністра внесли до бази за "замах на суверенітет і територіальну цілісність України та прямі загрози збройним вторгненням в Україну".

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто потрапив до розділу "Чистилище" на сайті "Миротворець". Про це свідчать дані на сайті.

 

Міністра внесли до бази за "замах на суверенітет і територіальну цілісність України та прямі загрози збройним вторгненням в Україну".

 

Варто зазначити, серед причин внесення глави угорського МЗС до бази "Миротворця" також називають "втручання у внутрішні справи України, розпалювання і підтримку сепаратистських настроїв в Україні та участь в організації провокації, спрямованої на масове порушення громадянами України законодавства України".

 

Окрім цього, Сійярто нагадали його висловлювання про утиск угорців на Закарпатті та негативні висловлювання з приводу освітньої реформи в Україні.

 

Нагадаємо, 20 вересня міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт розцінить висилку угорського консула з Берегово через з відео з роздачею паспортів, як недружній  і ризикований крок з боку Києва.

 

19 вересня ЗМІ повідомили, що у консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти. 

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував інформацію, яка з'явилась в українських ЗМІ 19 вересня, стосовно видачі угорських паспортів українцям на Закарпатті, заявивши, що в Нью-Йорку на Генеральній Асамблеї ООН зустрінеться з угорським міністром. Крім того, Клімкін заявив про можливість висилки консула Угорщини на Закарпатті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.