НОВИНИ

  ▪   Христина Вовчук

"Замість Хуга". Що відомо про нового очільника місії ОБСЄ в Україні

Тиждень.ua зібрав інформацію про новопризначеного першого заступника голови СММ ОБСЄ.

Новим першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні стане британець Марк Етерінгтон, який зараз займає посаду заступника глави місії. Так, дану посаду Етерінгтон займе 31 жовтня, коли її покине Александр Хуг.

 

 

Тиждень.ua зібрав інформацію про новопризначеного першого заступника голови СММ ОБСЄ.

 

 

Зокрема, кар'єра Етерінгтона як офіцера британської армії в парашутному полку продовжувалася до 1991 року. Згодом він був призначений до моніторингової місії ЄС під час війни в Югославії у період з 1992 по 1995 рік.

 

Водночас він також був призначений до Косово у у Віденський секретаріат ОБСЄ до 1995 року.

 

Крім того, у 2003 та 2004 роках він був координатором від Британії у провінції Васіт в Іраку. Потім він переїхав до британського командування в Басра, місто на південному сході Іраку.

 

У свою чергу, звідти він був призначений у штаб-квартиру британської армії в Гільменд, провінцію на півдні Афганістану біля пакистанськго кордону.

 

Також у квітні 2014 року його кандидатуру пропонували разом з Александром Хугом на посаду очільника місії ОБСЄ в Україні. У той час Етерінгтон, на додаток до досвіду ОБСЄ в якості старшого офіцера зв'язку з питань місії, був керівником групи в Південному Судані та керівником групи Бюро стабілізації уряду Британії з польовими місіями у різних країнах від імені британського МЗС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.