НОВИНИ

Мер Глухова вирішив достроково скласти повноваження

Як зазначається, 27 вересня на сесію міськради, де мав би розглядатися бюджет міста, прийшли лише два депутати.

Міський голова Глухова Сумської області Мішель Терещенко вирішив достроково скласти повноваження. Про це він оголосив у четвер, 27 вересня, під час сесії міськради, передає "Громадське телебачення".

 

"Завтра (28 вересня – Ред.) буде сесія, я завтра буду писати заяву про дострокове звільнення з посади міського голови, завтра запрошую депутатів проголосувати за цю заяву, бо це закон", – наголосив він.

 

Як зазначається, 27 вересня на сесію міськради, де мав би розглядатися бюджет міста, прийшли лише два депутати.

 

"Для мене це остання крапля: сьогодні на надзвичайно важливу для міста сесію з‘явилося лише 2 (два!) депутати! За три роки боротьби такого ще не було. <…> Завтра, 28 вересня о 14.00, скликаю позачергове пленарне засідання, на якому ви про все дізнаєтеся. Я зроблю важливу заяву", – зазначив він.

 

 

 

Нагадаємо, у липні 2016 року він звернувся до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням розпустити міську раду і призначити позачергові вибори через саботаж роботи нинішнім складом рад

 

М.Терещенко народився у Франції, але вже більше десяти років живе в Україні. Після повернення на історичну батьківщину, він зайнявся відродженням традиційного для України промислу – льонарства, а також написав свою першу книгу про свого діда Михайла Терещенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.