НОВИНИ

Індія вирішила купити С-400 в РФ, попри протест США - The Times of India

Спочатку Індія повинна буде заплатити лише 15% від загальної суми.

В Індії уряд вирішив підписати угоду про купівлю п’яти російських ракетних комплексів С-400 за 5,43 млрд доларів перед візитом до країни російського президента Владіміра Путіна. Про це повідомляє The Times of India.

 

Зазначається, що таким чином Нью-Делі відкинуло погрози США ввести економічні санкції.

 

За словами джерел, урядовий комітет з питань безпеки на чолі з прем’єр-міністром Нарендрою Моді затвердили "закупівлю, яка змінить усю гру".

 

Водночас офіційно влада наразі не підтвердила власне рішення.

 

Наголошується, що спочатку Індія повинна буде заплатити лише 15% від загальної суми. У свою чергу, решта коштів  буде перерахована РФ залежно від поставок.

 

У свою чергу, ВПС Індії сподіваються отримати перший ескадрон російських ракет з командною системою, пусковими установками, радарами і транспортерами упродовж 24 місяців після підписання відповідної угоди. Так, усі п’ять ескадронів у Індії чекають через 54-60 місяців.

 

Раніше американське видання Bloomberg повідомило, що зусилля Конгресу США "покарати" президента Росії Владіміра Путіна ставлять під загрозу існуюючі зв'язки з Індією.  Зазначається, що близько 60% оборонного обладнання Індії досі надходить з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.