НОВИНИ

У ГПУ повідомили, коли комітет Ради розгляне подання на Вілкула, Колєснікова та Дунаєва

Луценко додав, що після розгляду відповідних подань парламент розглядатиме зняття недоторканості стосовно чотирьох нардепів.

Регламентний комітет Верховної Ради 3 жовтня розглядатиме подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова. Про це в четвер, 27 вересня, заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу.

 

"Очевидно, що наступної середи, я так припускаю, Регламентний комітет може розглянути це питання", – зазначив він.

 

Водночас Луценко додав, що після розгляду відповідним комітетом подань на цих трьох депутатів від "Опозиційного блоку" парламент розглядатиме зняття недоторканості не тільки стосовно них, а ще й подання щодо іншого депутата, на якого вже є висновок комітету (очевидно, йдеться про депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова — Ред.).

 

Як повідомлялося, 18 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

 

Нагадаємо, 15 травня Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва. 18 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від депутатської групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

 

25 травня Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова

 

Однак 7 червня Регламентний комітет парламенту не підтримав подання генерального прокурора щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Пономарьова, а згодом й інших зазначених нардепів.