НОВИНИ

"Суддю Верховного суду ДНР", яка виносила смертний вирок, засудили до десяти років

"Суддя" брала участь у розгляді справи військового трибуналу "ДНР".

Суддю так званого Верховного суду терористичної організації "Донецька народна республіка", яка виносила смертний вирок, засудили заочно до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомив прокурор Донецької області Євген Бондаренко у Facebook.

 

Зазначається, що 54-річна жінка з 2000 року працювала суддею, а після проведення на території Донецької області незаконного референдуму та створення псевдореспубліки "ДНР", у січні 2015 року погодилася співпрацювати з окупантами та була призначена на посаду так званого "судді Верховного суду ДНР".

 

"Спільниця терористів, діючи всупереч Конституції України, виносить незаконні постанови та вироки", - йдеться у повідомленні.

 

За словами прокурора, "суддя" брала участь у розгляді справи військового трибуналу "ДНР" при Верховному суді "ДНР", де одного з громадян засудили до смертної кари.   

 

"Судовий процес над суддею "ДНР" був заочним, оскільки вона перебуває на непідконтрольній українській владі території", - наголосили у заяві.

 

Раніше у результаті спецоперації контррозвідки СБУ з тимчасово окупованої території Донецької області виведено колишнього "міністра агропромислової політики і продовольства ДНР".

 

Нагадаємо, 28 серпня у результаті спецоперації контррозвідки СБУ з тимчасово окупованої території Донецької області виведено колишнього «міністра культури та туризму» терористичної організації "ДНР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.