НОВИНИ

Конгрес США схвалив виділення $250 мільйонів для ЗСУ

Для набуття чинності закон має підписати Трамп.

Палата представників Сполучених Штатів Америки схвалила проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів. Про це повідомляє посольство України у США у Facebook.
 

Зокрема, Палата представників схвалила раніше узгоджений з Сенатом проект “Закону про асигнування на потреби Міноборони на 2019 рік”.

 

"Даний кошторис на 50 млн. дол. перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки нашої держави", - йдеться у повідомленні.

 

Так, 250 млн дол. виділяються, у тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь, логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь чи військових товарів.

 

 

Крім того, перелік видів допомоги включає розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України.

 

"Для набуття чинності “Закон про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік” має бути підписаний президентом США", - наголошується у повідомленні.

 

Раніше Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів.

 

Нагадаємо, 14 серпня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав закон про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони" (NDAA). 

 

19 червня Сенат США вирішив виділити Україні 200 мільйонів доларів зі свого оборонного бюджету. Про це йдеться в законопроекті в розділі 1233 "Продовження ініціативи підтримки України у сфері безпеки".

 

Як повідомлялося, Сенат США схвалив законопроект про бюджет Міноборони країни на 2019 рік, який почнеться 1 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.