НОВИНИ

У Запоріжжі з отруєнням госпіталізували 28 школярів

У МОЗ зазначили, що дітей госпіталізували з підозрою на інгаляційне отруєння.

У Запоріжжі в середу, 26 вересня, унаслідок розпилення подразнюючої речовини з газового балону в школі №51 з отруєнням госпіталізували 28 дітей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

 

"Бригади швидкої допомоги доставили дітей зі школи №51 до Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5, повідомляє адміністрація лікарні. Дітей госпіталізували з підозрою на інгаляційне отруєння, їхній стан ближче до задовільного", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у лікарні дітей оглянули педіатр, дитячий анестезіолог, невролог, отоларинголог, проведено необхідні обстеження. З усіма дітьми працюють психологи лікарні.

 

"Для динамічного спостереження діти наразі залишаються у лікарні – у відділеннях невідкладної (екстреної) медичної допомоги (9 дітей), неврологічному (8 дітей), кардіоревматологічному (10 дітей), анестезіології та інтенсивної терапії та хронічного діалізу (1 дитина)", – додали в МОЗ.

 

Нагадаємо, 26 вересня в селищі Мізоч Рівненської області в школі-інтернат отруїлися 24 особи, з них 22 дитини. Епідеміологічне розслідування встановило, що збудником стала сальмонела ентерітідіс.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.