НОВИНИ

У книгарні "Є" відбудеться лекція французької історикині, спеціалістки з історії Голокосту та єврейської історії Аннетт В’євйорки

Тема заходу: «Свідок та жертва».

Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» запрошують на лекцію французької історикині, спеціалістки з історії Голокосту та єврейської історії Аннетт В’євйорки «Свідок та жертва», що відбудеться 26 вересня. Початок – о 18:30.

 

Пряму трансляцію зустрічі можна буде подивитися на нашому сайті.

 

Аннетт В’євйорка є відомою французькою історикинею, спеціалісткою з історії Голокосту та історії євреїв у ХХ столітті. У своїх роботах авторка піднімає питання геноциду єврейського народу протягом Другої світової війни та у ХХ столітті загалом. Висвітлюючи різноманітні соціальні та культурні аспекти, що призводили до трагедій у різних куточках Європи, авторка ставить непрості, а часом і незручні питання.

 

Пані Аннетт бере участь в Асоціації «Примо Леві» (догляд та підтримка жертв тортур та політичного насильства), також вона є директоркою з досліджень в CNRS та являється членом Вищої ради архівів. Вона була членом місії дослідження «Розподіл євреїв Франції», яка називається місією Маттеолі.

 

Адреса Книгарні «Є»:

м. Київ

вул. Лисенка, 3,

м. «Золоті ворота».

Тел.: (044) 235 88 54.

 

Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.