НОВИНИ

Хуг залишає посаду заступника голови місії ОБСЄ в Україні

Рішення про його наступника буде прийматися керівництвом ОБСЄ.

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг йде зі своєї посади.  Про це він заявив в інтерв'ю одному з російських ЗМІ, передає "РБК-Україна" у середу, 26 вересня.

 

За словами Хуга, він іде по тій причині, що ОБСЄ не є кар'єрною організацією. Крім того, працювати в її структурах можна не більше десяти років.

 

"Я досяг цієї межі і тому покидаю свою посаду", - зазначив він.

 

Він також зазначив, що рішення про його наступника буде прийматися керівництвом ОБСЄ. Хуг підкреслив, що термін його повноважень закінчується 31 жовтня.

 

"Я переконаний, що СММ зіграла важливу роль у стримуванні конфлікту. Те, що без нас було б гірше, звичайно, складно довести. Виміряти можна лише насильство, а не його відсутність. Але як я вже сказав, вважаю, що місія зробила і продовжує робити неоціненну роботу", - додав Хуг.

 

Нагадаємо, 10 серпня начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко обговорив із першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом ситуацію, яка склалася в районі проведення операції Об'єднаних сил.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.