НОВИНИ

Порошенко закликав ООН ввести миротворчу місію на Донбас

Відповідну заяву президент зробив під час виступу на 73-й сесії Генасамблеї ООН.

У вівторок, 25 вересня, під час  виступу на 73-й сесії Генасамблеї ООН президент України Петро Порошенко закликав ООН ввести миротворчу місію на Донбас.Про це повідомив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко у Facebook.

 

"Кремль боїться. Він боїться, що миротворці побачать російських військових та військову техніку на всій окупованій території. Вони також бояться втратити контроль над українсько-російською ділянкою кордону, який Кремль утримує для забезпечення постійної інфільтрації своїх військ на Донбас. Хіба не повинна ООН надати сміливу відповідь цьому виклику?", - заявив президент.

 

 

"Хочу нагадати, що звернення моєї країни щодо розгортання операції з підтримання миру ООН на окупованій території Донбасу, досі не було задоволено. Ми розглядаємо це як випробування здатності нашої Організації вирішувати складні конфліктні ситуації. Тест, який ООН має пройти", - додав Порошенко.

 

Нагадаємо, раніше спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер повідомив, що Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина вже заявили про готовність взяти участь у миротворчій місії ООН на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.