НОВИНИ

Глава парламенту Молдови замість Додона призначив двох міністрів

Напередодні Конституційний суд Молдови тимчасово відсторонив Додона від посади президента країни.

Голова парламенту Молдови Андріан Канду, який тимчасово виконує обов'язки відстороненого президента Ігоря Додона, підписав укази про призначення нових членів уряду. Про це повідомляє NewsMaker.

 

Зокрема, новим міністром охорони здоров'я, праці та соцзахисту стала Сільвія Раду, а міністерство сільського господарства очолив Ніколае Чубука.

 

Так, Канду прокоментував відмову Додона підписати призначення Раду і Чубука.

 

"Додон відмовився дотримуватися закону, тому зараз я виконую його обов'язки. Хочу запитати - а чи потрібен нам інститут президентства і президент, чи варто витрачати на це гроші, якщо вже в четвертий раз ми виконуємо його обов'язки", - зауважив він, висловивши надію, що таке більше не повториться.

 

 

"Але у разі чого, у нас є Конституційний суд, парламент і уряд, які допоможуть нам подолати кризу", - додав він.

 

Раніше стало відомо, що Конституційний суд Молдови тимчасово відсторонив Додона від посади президента країни.  Приводом для цього рішення стала відмова Додона повторно затвердити запропоновані демократами кандидатури Сільвії Раду і Миколи Чубука на посади міністрів.

 

Нагадаємо, 9 вересня на трасі Кишинів – Унгени, неподалік від міста Страшени, кілька машин з кортежу президента Молдови Ігоря Додона потрапили в аварію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.