НОВИНИ

Трамп і Макрон "охолонули" один до одного - The Associated Press

Обидва лідери швидко потиснули один одному руки, відмовившись від дружніх обіймів.

Президент США Дональд Трамп і президент Франції Еммануель Макрон відмовилися від дружніх обіймів під час зустрічі  у рамках 73-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Про це повідомляє The Associated Press.

 

Так, після швидкого рукостискання лідери обох країн відразу перейшли до поставлених завдань, обговоривши питання ядерної угоди з Іраном, Сирію і торговельну угоду між США та ЄС.

 

Водночас агентство відзначає, що попри так зване  "похолодання" у стосунках  Трампа і Макрона, лідери налаштовані дружелюбно.

 

Однак неправдоподібний "броманс" (тісні дружні стосунки чоловіків) між ними міг зійти нанівець, замінивши себе на реалізм.

 

"Обидва лідери підтвердили свою відданість координації зусиль, спрямованих на вирішення глобальних проблем", - повідомили у  Білому домі.

 

Крім того, французькі помічники підкреслили, що після засідання Трампа та Макрона нових конфліктів не виникло.

 

Раніше Макрон заявив, що його телефонні розмови з Трампом та іншими світовими лідерами схожі на сосиски: краще не пояснювати, що всередині. Очільника Франції запитали про повідомлення CNN, у якому йшлося, що телефонний дзвінок між ним і Трампом  "був жахливим". Трамп нібито не стримався, коли Макрон розкритикував його рішення щодо торгівлі та міграційної політики, назвавши це "незаконним і помилкою".

 

Нагадаємо, телефонний дзвінок президента Трампа лідеру Франції Еммануелю Макрону ЗМІ охарактеризували як "жахливий". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.