НОВИНИ

Українські військові кораблі зайшли в порт Маріуполя

Крім того, у порт прийшли два малі броньовані артилерійські катери P177 "Кременчук" та P178 "Лубни".

У порт Маріуполя в понеділок, 24 вересня, зайшли пошуково-рятувальне судно "Донбас" та морський буксир "Корець". Про це повідомляє "Український мілітарний портал".

 


"Пошуково-рятувальне судно "Донбас" та морський буксир "Корець" прийшли, разом з ними прийшло два малі броньовані артилерійські катери P177 "Кременчук" та P178 "Лубни", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 20 вересня пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець»вирушили з походом з Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі до Бердянську, де вони повинні стати основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі. 

 

Зазначається, що від переходу поблизу Севастополя українські кораблі почав супроводжувати патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ – «Аметист» проекту 22460, а згодом до нього долучився ще один не встановлений корабель.

 

Прохід з Чорного у Азовське море відбувався через контрольовану росіянами Керченську протоку. Щоб контролювати ситуацію, літак розвідник Boeing RC-135V Військово-повітряних сил США з бортовим номером 64-14848 розпочав здійснення польотів поблизу Керченської протоки. Польоти союзників здійснюються кожен день з моменту виходу наших кораблів з Одеси.

 

Окрім цього, з порту Бердянську для зустрічі судна «Донбас» та буксиру «Корець» в напрямку Керченської переправи вирушили малі броньовані артилерійські катери P177 «Кременчук» та P178 «Лубни». Вони були доставлені до Бердянську на початку вересня та вже спущені на воду.

 

В неділю, 23 вересня, українські військові кораблі пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» пройшли міст, який сполучає Таманський півострів та окупований Крим.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.