НОВИНИ

У Одесі силовики провели нараду через напади на активістів

Представники МВС та Нацполіції України повідомили про плани проведення профілактичного відпрацювання регіону.

У Одесі в понеділок, 24 вересня, пройшла нарада представників силових структур через напади на активістів. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

 

Як зазначається, у ній взяли участь перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін та керівництво Головного управління поліції Одеської області, обласної прокуратури, СБУ  та Нацгвардії.

 

Як зазначається, під час робочої зустрічі були розглянуті питання, пов’язані з розслідуванням нападів на громадських активістів у регіоні. Проаналізувавши ситуацію, представники МВС та Нацполіції України повідомили про плани проведення профілактичного відпрацювання регіону.

 

"Ми не маємо допустити чергового замаху, який може дестабілізувати ситуацію в регіон. З цією метою прийнято рішення про проведення на території області комплексу заходів, спрямованих на недопущення дестабілізації оперативної обстановки. Вони пройдуть у тісній взаємодії між поліцією, Національною гвардією, прокуратурою, СБУ, Державною прикордонною службою та громадськістю", – наголосив Яровий.

 

У свою чергу, В’ячеслав Аброськін нагадав, що нещодавно на території Одещини проводилося оперативно-профілактичне відпрацювання, яке показало свою ефективність. Тому наразі голова Нацполіції України Сергій Князєв прийняв рішення про проведення аналогічних заходів на території області.

 

"Ми залучимо до відпрацювання всі оперативні підрозділи Національної поліції України. Вже сьогодні до Одеси відряджено працівників Департаменту карного розшуку та інших оперативних підрозділів НПУ. Кожен тяжкий злочин, не тільки відносно громадських діячів чи активістів, буде розслідуватися однаково ретельно. Так, щоб усі громадяни відчували, що їх захищає держава", – підкреслив Аброськін.

 

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.