НОВИНИ

Біля берегів Нігерії пірати захопили в полон українського моряка

Загалом на судні MV Glarus перебувало 19 членів екіпажу, у тому числі троє громадян України.

У територіальних водах Нігерії 22 вересня пірати напали на торгівельне судно MV Glarus, унаслідок чого було захоплено 12 членів екіпажу, серед яких один українець. Про це в понеділок, 24 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

 

"22 вересня 2018 року в акваторії Нігерійської затоки був здійснений піратський напад на торгівельне судно MV Glarus на якому перебувало 19 членів екіпажу, у тому числі 3 громадянина України. Внаслідок нападу піратами було захоплено 12 членів екіпажу, серед яких один громадянин України", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, зараз судно перебуває на стоянці в районі м. Порт Харкорт з сімома членами команди (у тому числі двоє громадян України), які перебувають на судні.

 

"Посольству України в Нігерії доручено встановити контакт з судновласником (оператором) судна, нігерійськими правоохоронними органами з метою отримання інформації про вжиті заходи щодо звільнення захопленого українського моряка, а також – з двома громадянами України, які залишились на судні з метою надання необхідної допомоги", – заявили в МЗС.

 

Крім того, наголошується, що справа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС України та посольства України в Нігерії.

 

Нагадаємо, 25 жовтня 2017 року стало відомо, що біля берегів Нігерії пірати взяли в полон шістьох моряків з німецького контейнерного судна. Серед них - українець, чотири філіппінця та угорець. 12 листопада повідомлялося, що пірати відпустили з полону шістьох моряків, яких викрали з німецького судна поблизу берегів Нігерії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.