НОВИНИ

На Закарпатті у чотирьох депутатів та заступника мера Чопа є угорські паспорти - «Миротворець»

П'ятеро громадян України внесли до бази проекту «Миротворець» за незаконне отримання угорських паспортів.

П'ятеро громадян України, внесені до бази проекту «Миротворець» за незаконне отримання угорських паспортів, є депутатами місцевих рад та посадовими особами. Про це свідчить інформація в їхніх анкетах у базі даних «Миротворця».

 

В базі данних зазначено, що Йосип Фовриш і Степан Гал, які є депутатами Виноградівської районної ради (Закарпатська область), Адальберт Браун – депутат Берегівської районної ради, а Кароль Беркі - депутатом від КМКС (Товариство угорської культури Закарпаття) Берегівської райради, Оскар Балог, який є заступником міського голови міста Чоп - в усіх вищезазначених громадян є угорське громадянство.

 

Нагадаємо, 20 вересня глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт розцінить висилку угорського консула з Берегово через з відео з роздачею паспортів, як недружній  і ризикований крок з боку Києва.

 

19 вересня ЗМІ повідомили, що у консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти під присягою. 

 

Згодом Клімкін прокоментував інформацію, яка з'явилась в українських ЗМІ стосовно видачі угорських паспортів, заявивши, що в Нью-Йорку на Генеральній Асамблеї ООН зустрінеться з угорським міністром. Крім того, Клімкін заявив про можливість висилки консула Угорщини на Закарпатті. 

 

Раніше Клімкін заявив, що роздача угорського громадянства на Закарпатті суперечить Віденській конвенції про консульські зносини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.