НОВИНИ

У Львівській області стався витік нафти через врізку в нафтопровід "Дружба"

Зазначається, що служба безпеки нафтопроводу виявила незаконну врізку в магістральний трубопровід діаметром 500 мм.

У Перемишлянському районі Львівської області виявили незаконну врізку в нафтопровід "Дружба", через яку стався витік нафти. Про це повідомляє сайт міста Львова "032.ua" з посиланням на департамент з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

 

"У п'ятницю, 21 вересня, о 23:30 надійшло повідомлення, що поблизу сіл Серники і Лани Перемишлянського району відчувається різкий запах нафтопродуктів. Про це повідомили відповідні служби. Диспетчери нафтопроводу "Дружба" негайно припинили перекачування нафти по 2-х трубопроводах діаметром 700 мм і 500 мм", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що служба безпеки нафтопроводу виявила незаконну врізку в магістральний трубопровід діаметром 500 мм, а також пошкодження на трубі з витоком нафтопродуктів на рельєф місцевості. Аварійні бригади проводять роботи з ліквідації незаконної врізки, площа забруднення встановлюється.

 

Нагадаємо, 27 вересня приватне акціонерне товариство «Укрнафта» отримало 9 спецдозволів на надрокористування, які були продовжені на 20 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.