НОВИНИ

Справа Омеляна. САП порушила провадження щодо глави НАБУ

Напередодні глава Мінінфраструктури заявив, що Ситник завчасного повідомив йому про проведення обшуку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого розголошення даних досудового розслідування керівником Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником у справі щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Про це в п'ятницю, 21 вересня, повідомляє прес-служба САП.

 

Як зазначається, напередодні Омелян заявив, що Ситник завчасного повідомив йому про заплановане проведення обшуку за місцем його проживання.

 

"Попередньо, зазначена заява міністра не вбачається голослівною, адже матеріали кримінального провадження, у якому йому повідомлено про підозру, містять відомості про наявність телефонних з’єднань між Омеляном В.В. та абонентом, записаним як "Артем Ситник", напередодні проведення обшуку, зокрема о 08.00 год., 11.32 год., 19.09 год. та о 23.42 год. 02.11.2017", – повідомили в САП.

 

У Антикорупційній прокуратурі  наголосили, що з метою забезпечення ефективності досудового розслідування матеріали розпочатого кримінального провадження будуть спрямовані генеральному прокурору для визначення органу досудового слідства.

 

"Одночасно звертаємо увагу, що Ситником А.С. послідовно, постійно і систематично здійснюється неправомірне розголошення даних досудового розслідування, що істотно шкодить інтересам кримінального провадження", – додали в САП.

 

Нагадаємо, 13 вересня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну підозру в незаконному збагаченні та приховуванні доходів.

 

Пізніше Кабінет міністрів повідомив, що розраховує на об'єктивне розслідування щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна, якому вручили підозру в незаконному збагаченні. 

 

14 вересня Солом'янський районний суд міста Києва вирішив віддати міністра інфраструктури України Володимира Омеляна на поруки. Поручителями виступили міністр молоді та спорту Ігор Жданов та народний депутат від "Народного фронту" Федір Бендюженко.

 

16 вересня адвокат Олександр Лисак повідомив, що Омелян отримав від НАБУ дозвіл для виїзду за кордон, зокрема міністру повернули паспорт для закордонного робочого відрядження.

 

19 вересня стало відоме, Солом'янський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт майна очільника Міністерства інфраструктури Володимира Омеляна, підозрюваного в незаконному збагаченні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.