НОВИНИ

Порошенко подав до суду на BBC за наклеп

У матеріалі BBC йдеться, що Порошенко заплатив 400 тис. дол. за зустріч з Трампом.

Президент України Петро Порошенко подав до суду на британську компанію BBC за наклеп. Про це повідомляє The Telegraph. 

 

Зазначається, що приводом для позову стала публікація про те, що Порошенко заплатив щонайменше 300 тисяч фунтів (близько 400 тисяч доларів) за зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

 

Зокрема, представники українського президента відзначили, що дана інформація не відповідає дійсності і зачіпає його гідність. Так, даний матеріал досі доступний на сайті BBC.

 

Водночас адвокати українського лідера наголосили, що публікація "завдала шкоди репутації Порошенка, що особливо небезпечно, оскільки той активно просуває в Україні антикорупційні кроки".

 

У свою чергу, у матеріалі BBC йдеться, що посередники, які діяли від імені Порошенка, здійснили таємний платіж екс-адвокату глави Білого дому Майклу Коену для організації переговорів лідерів двох країн. Також BBC додало, що через офіційні канали Порошенко зміг домогтися лише "декількох хвилин світської бесіди і рукостискання". Двоє очільників зустрілися у червні 2017 року, що пізніше Порошенко назвав "значним відвідуванням", під час якого обговорювалися питання військової співпраці.

 

Крім того, у BBC відмовилися коментувати даний інцидент.

 

Нагадаємо, 1 вересня Порошенко у Вашингтоні провів зустріч із делегацією Конгресу США.  Під час зустрічі обговорили прогрес України в реалізації програм реформ і розвиток співпраці з МВФ, а також питання Криму та Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.