НОВИНИ

Клімкін прокоментував заяву Сіярто щодо подвійного громадянства в Україні

На думку міністра, проблемою на скандальному відео з Генконсульства в Берегове є не тільки роздача громадянства.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відреагував на заяву, яку зробив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто з приводу видачі угорських паспортів на Закарпатті. Відповідь він написав у Twitter у четвер, 20 вересня.

 

"Здається, мене дехто в Україні та за кордоном недочув. Проблемою на скандальному відео з Генконсульства в Берегове є не тільки роздача громадянства, а ЗАКЛИК приховати це від України. Є про що говорити, і ми будемо діяти!", - написав міністр.

 

Нагадаємо, 20 вересня міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт розцінить висилку угорського консула з Берегово через з відео з роздачею паспортів, як недружній  і ризикований крок з боку Києва.

 

19 вересня ЗМІ повідомили, що у консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти. 

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував інформацію, яка з'явилась в українських ЗМІ 19 вересня, стосовно видачі угорських паспортів українцям на Закарпатті, заявивши, що в Нью-Йорку на Генеральній Асамблеї ООН зустрінеться з угорським міністром. Крім того, Клімкін заявив про можливість висилки консула Угорщини на Закарпатті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.