НОВИНИ

Табачник назвав брехнею, що він змушує університети платити по 30 тис приватній фірмі

Міністр освіти Дмитро Табачник називає «брехнею» повідомлення про те, що він змушує вищі навчальні заклади перераховувати кошти приватному підприємству. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам, коментуючи інформацію ЗМІ.

«Це брехня, це чергова неправда», - сказав Табачник.

Він нагадав, що 3 грудня минулого року було створено «Єдине інформаційне вікно освіти», і в Міністерства освіти дійсно не вистачає коштів для того, щоб створити потужний інформаційний ресурс. «Тому було прийнято рішення зробити там засновником державне підприємство і ще когось», - сказав Табачник.

За його словами, це підприємство звернулося до вишів із пропозицією співпрацювати. Зокрема, розміщувати свої правила прийому, рекламу тощо. «А Микола Томенко, хочу сказати, хай б’ється головою об стіну – по-перше. По-друге - хай перевіряє факти, а по-третє - вибачиться перед українським народом, чому коли він був віце-прем’єром, закрилась найбільша кількість середніх шкіл», - сказав Табачник.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, міністерство освіти, науки, молоді та спорту розіслало ректорам українських університетів вимогу підписати договір з ТОВ «Імперія інфо». Компанія є власником сайту www.osvita.com, на якому університетам пропонують розміщувати свою інформацію, що обійдеться кожному вишу у 30 тисяч гривень в рік.

Після оприлюднення цієї інформації віце-спікер Томенко направив звернення прем’єр-міністру Миколі Азарову з проханням розібратися в цій ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.