НОВИНИ

В Україні набуло чинності рішення РНБО щодо припинення договору про дружбу з Росією

Згідно з указом, він набирає чинності з дня його опублікування.

В Україні в середу, 19 вересня, набув чинності указ президента Петра Порошенка про рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією". Відповідний указ опублікований в офіційному виданні органів влади "Урядовий кур'єр".

 

Згідно з указом, підписаним президентом 17 вересня, він набирає чинності з дня його опублікування.

 

Як повідомлялося, 17 вересня президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ.

 

Нагадаємо, 16 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом внесе до Верховної Ради пропозиції що припинення в односторонньому порядку дії окремих положень «великої угоди» про дружбу і співробітництво з Росією.

 

28 серпня президент Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом очікую від Міністерства закордонних справ України пакет документів необхідний для припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. 

 

6 вересня Рада національної безпеки і оборони  затвердила рішення щодо непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, підписаного у 1997 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.