НОВИНИ

Глава Міноборони Британії побував на передовій у зоні ООС

Вільямсон відзначив, що Британія й надалі допомагатиме Україні й всебічно підтримуватиме її.

Державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон відвідав район проведення операції Об'єднаних сил. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

 

 

"Під час робочого візиту до України британська делегація на чолі з Держсекретарем з питань оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном у супроводі заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія Петренка побувала у районі проведення операції Об'єднаних сил", – йдеться в повідомленні.

 

Так, у Краматорську британська делегація зустрілася з командувачем Об'єднаних сил Сергієм Наєвим.

 

 

"Були наведені конкретні факти застосування озброєння російського походження проти військових частин, що ведуть бойові дії на сході України. Генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував Гевіна Вільямсона про заходи, які виконуються Об'єднаними силами для відсічі російської агресії та стабілізації обстановки на території Донецької та Луганської областей", – зазначається в повідомленні.

 

У штабі заявили, що сторони обговорили низку гуманітарних ініціатив командування ООС, що спрямовуються на відновлення критично важливих об'єктів інфраструктури та надання допомоги закладам охорони здоров'я та дітям, які знаходяться у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення.

 

"В подальшому Командувач об'єднаних сил ознайомив високого закордонного гостя з обстановкою в смузі дій однієї з бригад безпосередньо в ході роботи на місцевості. Зокрема, Державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон побував на передових рубежах оборони, де особисто поспілкувався з бійцями Об'єднаних сил. Найбільше, зізнається британський гість, його вразили стійкість та хоробрість українських солдатів, які зіштовхнулися з однією з найбільш агресивних армій світу", – повідомили в штабі.

 

Своєю чергою, Вільямсон відзначив, що Британія й надалі допомагатиме Україні й всебічно підтримуватиме її.

 

 

Нагадаємо, 18 вересня віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з Державним секретарем у справах оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном питання щодо гібридних загроз з боку Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.