НОВИНИ

Дипломати Бельгії, Нідерландів і Люксембургу відвідали район проведення ООС

Європейські політики зафіксували численні порушення окупаційними військами мінських домовленостей.

У районі проведення операції Об’єднаних сил з робочим візитом побувала делегація Політичних директорів Міністерств закордонних справ країн об’єднання Бенілюкс. Про це у вівторок, 18 вересня, повідомляється на офіційній сторінці штабу операції Об’єднаних сил у Facebook.

 

Зазначається, що на Донбас європейські дипломати приїхали для узагальнення інформації про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил і збройну агресію Росії проти України.

 

«Під час візиту представники Бельгії, Нідерландів та Люксембургу відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Мар’їнка». На якому дипломати ознайомились із особливостями пропуску цивільного населення через лінію розмежування, а також обговорили з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем особливості функціонування регіону, частина якого окупована Російською Федерацією, та реалізацію інфраструктурних проектів на Донеччині», - повідомили в штабі.

 

За наявною інформацією, згодом делегація Політичних директорів Міністерств закордонних справ країн об’єднання Бенілюкс провела зустріч із заступником Командувача об’єднаних сил з морально-психологічного забезпечення та гуманітарних питань генерал-майором Олександром Голоднюком.

 

«Під час зустрічі європейським дипломатам було наведено численні приклади збройної агресії Росії проти України, порушень окупаційними військами Мінських домовленостей, факти застосування ними зброї проти мирного населення. Також сторони обговорили широке коло питань щодо ситуації та можливої взаємодії у гуманітарній та соціальній сферах Донбасу й відновлення зруйнованої інфраструктури», - , - ідеться в повідомленні.

 

Зазначається, що результати роботи делегації будуть враховані при опрацюванні позиції щодо подальшої підтримки країнами Бенілюксу пролонгації режиму санкцій Європейського союзу проти Російської Федерації.

 

Нагадаємо, раніше у вересні президент Петро Порошенко запропонував міністру закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде, яка відвідала територію проведення ООС, взяти шефство над населеним пунктом біля лінії зіткнення на Донбасі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.