НОВИНИ

Климпуш-Цинцадзе та глава Міноборони Британії обговорили гібридні загрози з боку РФ

Зокрема, Вільямсон зазначив, що для британців необхідно з перших джерел почути про те, як Україна реагує на гібридні загрози з боку Росії.

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з Державним секретарем у справах оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном питання щодо гібридних загроз з боку Росії. Про це повідомляє прес-служба уряду.

 

 

"Віце-прем’єр-міністр зазначила, що політичний та військовий діалог двох країн залишається інтенсивним та подякувала Великій Британії за підтримку реформ в Україні. Зокрема, наголосила вона, надзвичайно цінною є британська допомога Україні в оборонному плануванні, розвитку бойових спроможностей Збройних Сил та в професійній підготовці військовослужбовців", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Климпуш-Цинцадзе висловила підтримку Британії у справі Солсбері та засудила агресивні дії Росії. За її словами, гібридні загрози з боку РФ стосуються не лише України

 

"Гаряча фаза війни проти України триває, але це війна і проти всього західного світу, просто це так звана «м’яка війна». Протидією цьому може бути зміцнення єдності західної спільноти", – наголосила міністр.

 

Своєю чергою, Вільямсон зазначив, що для британців необхідно з перших джерел почути про те, як Україна реагує на гібридні загрози з боку Росії.

 

"Рік тому ми навіть не уявили собі, що в нас може статися інцидент, подібний тому, що трапився в Солсбері. Україна має надзвичайний досвід у виявленні, реагуванні та розслідуванні гібридних загроз, зазнавши повного спектру агресії з боку Росії. Для Великобританії надзвичайно важливо взаємодіяти з Україною, оскільки британці також свідомі цієї небезпеки", – підкреслив Вільямсон.

 

Нагадаємо, 14 вересня президент України Петро Порошенко провів переговори з президентом Естонії Керсті Кальюлайд, у ході яких вони скоординували підходи щодо протидії гібридним викликам з боку Росії, а також – невідкладні спільні кроки задля звільнення українських політичних в’язнів Кремля. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.