НОВИНИ

Солом’янський суд розгляне скаргу на закриття "справи рюкзаків"

На думку юристів ЦПК, "ще є шанс реанімувати справу".

Апеляційний суд міста Києва 17 вересня задовольнив апеляцію Центру протидії корупції на відмову Солом’янського суду розглянути скаргу ЦПК на на рішення Спеціалізовної антикорупційної прокуратури про закриття «справи рюкзаків». Про це в понеділок, 17 вересня, повідомляє прес-служба Центру протидії корупції у Facebook.

 

"Апеляційний суд міста Києва постановив, що Солом‘янський суд таки має розглянути нашу скаргу на рішення прокурора Спеціалізовної антикорупційної прокуратури.Прокурор незаконно закрив справу рюкзаків щодо Авакова-молодшого та заступника його батька", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що на думку юристів ЦПК, "ще є шанс реанімувати справу".

 

"У разі, якщо Солом’янський суд задовільнить скаргу ЦПК, з’явиться шанс змусити прокурорів продовжити розслідування щодо сина міністра внутрішніх справ та екс-заступника міністра", - додає прес-служба.

 

Нагадаємо, 11 вересня суд засудив до п'яти років позбавлення волі з іспитовим терміном у два роки Володимира Литвина, обвинуваченого в так званій "справі рюкзаків"

 

3 серпня Національне антикорупційне бюро України оскаржило в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі  закриття кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря щодо розтрати 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. 

 

Як повідомлялося 12 липня, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрилакримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря. 

 

4 квітня Національне антикорупційне бюро України повідомила про завершення розслідування в справі про розтрату 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. 

 

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова - сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.