НОВИНИ

Порошенко увів у дію рішення РНБО щодо розриву договору про дружбу між Україною та РФ

РНБО затвердила відповідне рішення 6 вересня.

Президент Петро Порошенко в понеділок, 17 вересня, увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією", – наголосив він.

 

 

Нагадаємо, 16 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом внесе до Верховної Ради пропозиції що припинення в односторонньому порядку дії окремих положень «великої угоди» про дружбу і співробітництво з Росією.

 

28 серпня президент Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом очікую від Міністерства закордонних справ України пакет документів необхідний для припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. 

 

6 вересня Рада національної безпеки і оборони  затвердила рішення щодо непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, підписаного у 1997 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.