НОВИНИ

Волкер заявив, що уряд робить недостатньо для українців, які живуть в ОРДіЛО

Спецпредставник США також наголосив, що Київ не має плану реінтеграції територій після завершення збройного конфлікту.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що український уряд робить недостатньо для українців, які живуть у контрольованих бойовиками районах Донецької та Луганської областей. Про це він повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

 

Водночас Волкер наголосив, що українська влада не має плану реінтеграції територій після завершення збройного конфлікту. За його словами, попередні ідеї з реінтеграції "не мають потужної політичної підтримки, і є мало ознак, що це було б пріоритетом для українського уряду".

 

"Це ганебно тому, що ці люди (що живуть на контрольованих бойовиками територіях – Ред.) пройшли багато чого. Це змушує їх бути дуже незадоволеними урядом України", – підкреслив спецпредставник США.

 

Крім того, він відзначив, що Київ має співпрацювати з Червоним Хрестом, щоб допомогти отримувати державні пенсії людям старшого віку і людям з обмеженими можливостями для пересування.

 

Нагадаємо, 14 вересня президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним представником Сполучених Штатів Америки Куртом Волкером, у ході якої вони обговорили ситуацію на Донбасі.