НОВИНИ

Суд відпустив міністра Омеляна на поруки

Поручителями виступили міністр молоді та спорту Ігор Жданов та народний депутат від "Народного фронту" Федір Бендюженко.

Солом'янський районний суд міста Києва вирішив віддати міністра інфраструктури України Володимира Омеляна на поруки. Про це заявила суддя Анна Сергієнко, передає РБК-Україна у п'ятницю, 14 вересня.

 

Видання зазначає, що поручителями виступили міністр молоді та спорту Ігор Жданов та народний депутат від "Народного фронту" Федір Бендюженко.

 

"14 вересня 2018 року слідчий суддя Сергієнко Ганна прийняла: у задоволенні клопотання відмовити. Вибрати підозрюваному Володимиру Омеляну запобіжний захід у вигляді взяття на поруки. Поручителів: міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, народного депутата Бондюженко", - повідомила Сергієнко.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сторона звинувачення просить суд обрати для міністра інфраструктури України Володимира Омеляна запобіжний захід у вигляді застави у розмірі п'яти мільйонів гривень.

 

13 вересня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну підозру в незаконному збагаченні та приховуванні доходів.

 

Пізніше Кабінет міністрів повідомив, що розраховує на об'єктивне розслідування щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна, якому вручили підозру в незаконному збагаченні.