НОВИНИ

СБУ оголосила підозри трьом детективам НАБУ

За словами речниці СБУ, у співробітників НАБУ була вилучена значна кількість речових доказів, що вказують на вчинення ними низки кримінальних правопорушень.

Трьом працівникам Національного антикорупційного бюро оголошено підозру за методи їхньої роботи. Про це йдеться у повідомленні речниці Служби безпеки України Олени Гітлянської в Facebook. у п'ятницю, 14 вересня.

 

"У рамках розпочатого кримінального провадження у співробітників НАБУ була вилучена значна кількість речових доказів, що вказують на вчинення ними низки кримінальних правопорушень. Трьом працівникам НАБУ оголошено про підозру в скоєнні злочину", – повідомила вона.

 

За словами Гітлянської, під час санкціонованих слідчих дій у сейфі співробітника НАБУ було вилучено конверт, у якому знаходився план компрометації працівника Нацбанку України. 

 

"Ми розуміємо, що всі детективи НАБУ вважають себе послідовниками Джеймса Бонда, але він не опускався до "підкладання" повій посадовцям державного регуляторного органу", – заявила вона.

 

Нагадаємо, 13 вересня НАБУ оголосило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну підозру в незаконному збагаченні та приховуванні доходів.