НОВИНИ

СБУ попередила створення механізму фінансування терористичної організації «ЛНР»

Через незаконно отриману технічну документацію зловмисники збиралися легалізувати виробництво та реалізацію запчастин під виглядом продукції іноземного походження.

Працівники Служби безпеки України попередили спробу представників країни-агресора та окупаційної «адміністрації» створити механізм фінансового та матеріального забезпечення терористичної організації «ЛНР». Про це повідомила прес-служба СБУ у п'ятницю, 14 вересня. 

 

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники вирішили відновити частину виробництва на розкраденому бойовиками Стахановському вагоноремонтному заводі.

 

"Організували оборудку «чиновники» окупаційної влади та менеджмент комерційної структури з РФ. Продукцію організатори планували постачати в Росію та деякі країни СНД. Для отримання російських сертифікатів ділки від імені фірми з РФ офіційно звернулися до конструкторського бюро, яке функціонує на підконтрольній українській владі території. Через незаконно отриману технічну документацію вони збиралися легалізувати виробництво та реалізацію запчастин під виглядом продукції іноземного походження", - йдеться у повідомленні СБУ.

 

 За матеріалами Служби безпеки України конструкторське бюро розірвало контракт з російською фірмою, технічну документацію на комплектуючі визнано недійсною.

 

Нагадаємо, 15 серпня стало відомо, що так зване "МГБ ЛНР" на території Луганської області почало обдзвонювати членів різних громадських організацій, що діяли до окупації в пошуках проукраїнські налаштованих осіб. Під виглядом українських патріотів мешканців провокують на "незаконні" дії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.