НОВИНИ

Манафорт близький до угоди зі слідством - ABC News

Очікується, що угода буде оголошена 14 вересня в суді.

Колишній радник передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа та лобіст екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт попередньо дав згоду на угоду зі спецпрокурором Робертом Мюллером. Про це з повідомили джерела, знайомі з переговорами, передає американський телеканал ABC News у четвер, 13 вересня.

 

Зазначається, що Манафорт провів більше чотирьох годин у дискусіях з групою спеціальних прокурорів Роберта Мюллера, що займаються розслідуванням про змову між кампанією Трампа та РФ. Очікується, що угода буде оголошена в п'ятницю, 14 вересня, в суді, але залишається неясним, чи погодився Манафорт співпрацювати з прокурорами або просто погодився визнати свою провину, що дозволить йому уникнути витрат на судовий розгляд.

 

Як повідомлялося, під час другого судового розгляду щодо Манафорта сторона звинувачення планує надати близько 1,5 тисяч різних доказів. Засідання будуть зосереджені на лобістській діяльності Манафорта в Україні.

 

Нагадаємо, 21 серпня в США суд присяжних визнав винним за вісьмома пунктами обвинувачення колишнього радника передвиборчої кампанії Дональда Трампа та лобіста екс-президента України Віктора Януковича Пола Манафорта. 

 

Федеральний прокурор Узо Асоні оголосив основні обвинувачення, висунуті політконсультанту Полу Манафорту. За словами прокурора, політтехнолог ставив себе вище за американське законодавство.  Так, сторона обвинувачення заявила, що політтехнолог відкрив 30 рахунків у трьох країнах, щоб приховати доходи від роботи в Україні. 

 

Під час засідання суду адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів.  

 

25 червня суд змінив запобіжний захід для екс-голови передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта з домашнього арешту на утримання під вартою. Суддя скасував перебування Манафорта під домашнім арештом після того, як прокурори заявили, що Манафорт спробував втрутитися в справи свідків.