НОВИНИ

Донецька компанія освоїть ще 1,3 мільярди на реконструкції львівського аеропорту

Державне підприємство "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові" має намір додатково закупити в компанії "Дорожнє будівництво "Альтком" (Донецьк) роботи з реконструкції аеродрому міжнародного аеропорту "Львів" на суму 1 320,548 млн гривень. Про це сказано в оголошенні ДП.

Причиною таких додаткових видатків вказується коригування проектно-кошторисної документації.

Роботи буде закуплено відповідно до договору підряду №2 від 6 травня 2010 року.

Строк їх проведення - до 29 лютого 2012 року.

Закупівля провадиться за спрощеною процедурою (закупівля в одного учасника).

Нагадаємо, 20 квітня Кабінет Міністрів збільшив вартість реконструкції аеродрому аеропорту "Львів" в 2,2 разу до 2 195,669 млн гривень. 17 березня уряд також збільшив вартість будівництва нового пасажирського термінала в аеропорту "Львів" на 54,1% до 1 419,786 млн гривень.

Днями стало відомо, що Кабінет Міністрів оцінив реконструкцію пасажирського терміналу в міжнародному аеропорту "Донецьк" у 2,792 млрд гривень.

Як відомо, донецька корпорація «Будівельників автомобільних доріг та транспортних споруд «Альтком» має засновниками офшорні компанії з Белізу та донецьке ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», засновниками якого є Олександр Тісленко та депутат Донецької міськради від Партії регіонів Сергій Павлічев. Неофіційними власниками корпорації вважать нардепа Володимир Рибака та віце-прем’єра Бориса Колеснікова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.