НОВИНИ

Держдеп США відреагував на намір бойовиків провести "вибори" в "Л/ДНР"

У США вважають, що так званим "народним республікам", створеними РФ, немає місця в українському конституційному ладі.
Офіційний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Хезер Науерт заявила, що Вашингтон засуджує намір бойовиків провести так звані "вибори" 11 листопада на території окупованих районів Донецької та Луганської областей.  Про це йдеться у заяві на сайті Держдепу.
 
 
"Сполучені Штати засуджують оголошення плану проведення "виборів" у так званих "Донецькій та Луганській народних республіках", - зауважила вона.

 

Зокрема, вона відзначила, що враховуючи постійний контроль над цими територіями з боку РФ, такі "вибори немислимі і грубо суперечать зобов'язанням Росії за мінськими угодами"

 

Крім того, Науерт додала, що створюючи фальшиві процедури, Москва ще раз демонструє ігнорування міжнародних норм і підриває зусилля щодо досягнення миру на сході України.

 

"Так званим "народним республікам", створеними Росією, немає місця в українському конституційному ладі", - наголошується у заяві.

 

 

 

 

"Сполучені Штати як і раніше повністю віддані дипломатичним зусиллям з врегулювання конфлікту, спровокованого Росією на сході України. Підтримка США суверенітету та територіальної цілісності залишається непохитною", - підкреслила представник Держдепу.

 

Раніше спецпредставник Держдепу США щодо України Курт Волкер заявив, що осінні "вибори" на території окупованих районів Донецької та Луганської областей, оголошені бойовиками, нелегітимні та порушують логіку мінського процесу. 

 

Також глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що так звані "вибори" на території окупованих районів Донецької та Луганської областей не мають проводитися, бо порушують умови мінських домовленостей.

 

Додамо, що  МЗС України заявило, що намір окупаційної адміністрації РФ в "Л/ДНР" провести так звані "вибори"  грубо порушують зобов’язання Росії як сторони мінських домовленостей.

 

Бойовики призначили так звані "вибори" у "ДНР" і "ЛНР" на 11 листопада. 

 

Як повідомлялося, 7 вересня так звана "народна рада "ДНР" призначила тимчасовим виконувачем обов'язків ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна.

 

Нагадаємо, 31 серпня ЗМІ заявили, що "виконувачем обов'язків голови "ДНР" після вбивства ватажка терористів Олександра Захарченка став Дмитро Трапезніков.

 

Журналіст Тижня Денис Казанський заявив, що в "Донецькій народній республіці" нового ватажка "ДНР" Дмітрія Трапєзнікова, який до вбивства Олександра Захарченка був так званим "заступником голови Ради міністрів ДНР" вважають тимчасовою постаттю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.