НОВИНИ

Делегація Болгарії відвідала окупований Крим

Окупаційна влада провела у Криму тиждень болгарської культури.

Делегація Болгарії незаконно відвідала тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим. Про це повідомляє прес-служба посольства України в Республіці Болгарія.

 

Зокрема, до окупованого півострова прибули представника партії "Атака" Христо Маринова та БСП Вані Добревої, а також журналісти і громадські діячі В.Вацева, В.Христової, В.Диревої, Х.Георгієва і Р.Петкова. 

 

Так,  окупаційна влада провела у Криму тиждень болгарської культури (7-11 вересня), куди незаконно прибула згадана делегація.

 

Наголошується, що посольство України в Республіці Болгарія гостро засуджує протизаконний візит до окупованого Криму.

 

"Російська окупаційна влада цинічно використовує етнічних болгар Криму, їхні історичні зв’язки з батьківщиною задля здійснення своєї гібридної кампанії, спрямованої на легітимізацію окупаційного статусу півострова", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, посольство України закликало усіх громадян, представників влади і політичних партій Болгарії,  утримуватися від відвідання окупованого Криму, а також від контактів з незаконною окупаційною владою півострова.

 

Раніше стало відомо, що делегація Швейцарії на чолі з колишнім членом Ради Кантонів Едуардом Белзером відвідала окупований Крим. 

 

Нагадаємо, до окупованого Криму 3 лютого прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".  Водночас посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит представників партії "Альтернатива для Німеччини" в окупований Крим може мати "плачевні наслідки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.