НОВИНИ

Віце-президент Єврокомісії прибуде до України для підписання угоди про макрофінансову допомогу

Крім того, Валдіс Домбровскіс зустрінеться з прем’єром Володимиром Гройсманом.

Віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс у четвер, 13 вересня, прибуде до Києва, щоб взяти участь у підписанні меморандуму про макрофінансову допомогу Україні у розмірі 1 млрд євро. Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

 

"13 вересня Валдіс Домбровскіс у Києві, Україна (до 14 вересня): бере участь у церемонії підписання програми макрофінансової допомоги (MFA)", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що Домбровскіс також зустрінеться з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та в.о. міністра фінансів України Оксаною Маркаровою.

 

Нагадаємо, 26 червня Рада ЄС затвердила виділення Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги. 

 

Як повідомлялося, 13 червня Європарламент  проголосував за надання Україні одного мільярда  євро макрофінансової допомоги. 

 

Додається, що 29 травня Рада міністрів ЄС ухвалила угоду із Європарламентом щодо нового пакету макрофінансової допомоги Україні на суму 1 мільярд євро. Ці кошти покликані покрити фінансові потреби України протягом двох з половиною років. Зокрема, ними підтримуватиметься стабілізація економіки і програма структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.