НОВИНИ

У столиці канадської провінції Альберта відкрили Генеральне консульство України

Після церемонії відкриття установи міністр особисто привітав першого відвідувача Генконсульства, якому оформили документ про набуття громадянства України.

У Канаді в столиці провінції Альберта - Едмонтоні відкрили Генеральне консульство України. Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко.

 

За його словами, в урочистостях,\ узяв участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

"Це знакова подія. Цим самим Україна визнає особливу роль, яку відіграла українська громада на Заході Канади, а також відкриває двері для торгівельних та інвестиційних контактів", - заявив міністр Клімкін після церемонії перерізання стрічки.

 

Після церемонії відкриття установи міністр особисто привітав першого відвідувача Генконсульства - дворічного Данила, - якому оформили документ про набуття громадянства України.

 

Як пояснив посол України у Канаді, на сьогодні у провінції Альберта проживає понад 350 тисяч канадців українського походження. Крім того новоутворене консульство обслуговуватиме інші провінції Західної Канади - Саскатчеван, Британську Колумбію, а також Юкон та Північно-Західні Території.

 

Консульство в Едмонтоні стало першим, яке Україна відкрила після початку російської агресії. До цього часу в Канаді працювали українське Посольство в Оттаві та консульство в Торонто.

 

Нагадаємо, 8 червня Міністр оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан повідомив, що Канада продовжуватиме підтримувати Україну та збільшить розмір допомоги. 

 

18 червня Представники Консервативної партії Канади запропонували передати Україні партію летального зброї на 9,5 мільйонів доларів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.