НОВИНИ

На окупованій території Донбасу виявилено десятки російських танків - СЦКК

Відповідно до звіту СММ ОБСЄ на тимчасово окупованій території патрулями Місії в черговий раз зафіксовано важке озброєння збройних формувань Російської Федерації

Українська сторона Спільного центру контролю і координації (СЦКК) повідомила, що на Донбасі зафіксовано чергові порушення мінських домовленостей з боку збройних формувань Росії. Зокрема, місія ОБСЄ передала інформацію про виявені танки на окупованій території, передає Генеральний штаб Збройних сил України.

 

Варто зазначити, що відповідно до звіту СММ ОБСЄ на тимчасово окупованій території патрулями Місії в черговий раз зафіксовано важке озброєння збройних формувань Російської Федерації, яке розміщено з порушенням ліній відведення, та відсутнє у районах зберігання.

 

Зокрема, у Мирному Волноваського району виявлено 19 танків невстановленого типу, 29 причіпних артилерій невстановленого типу,

 

У Круглику виявлено танки Т-64 - 4 одиниці.

 

Також збройні формування Російської Федерації продовжують перешкоджати діяльності патрулів СММ ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, 7 вересня, бойовики не надали представникам СММ ОБСЄ доступ для проведення моніторингу у районі населеного пункту Верхньошироківське.

На окупованій території Донбасу виявилено танки РФ, - СЦКК

Як повідомлялося, 7 вересня "народна рада "ДНР" призначила тимчасовим виконувачем обов'язків ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна.

 

Нагадаємо, 31 серпня ЗМІ заявили, що "виконувачем обов'язків голови "ДНР" після вбивства ватажка терористів Олександра Захарченка став Дмитро Трапезніков.

 

Журналіст Тижня Денис Казанський заявив, що в "Донецькій народній республіці" нового ватажка "ДНР" Дмітрія Трапєзнікова, який до вбивства Олександра Захарченка був так званим "заступником голови Ради міністрів ДНР" вважають тимчасовою постаттю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.