НОВИНИ

МЗС і МВС Франції проведуть зустріч щодо рішення суду не закривати "представництво ДНР" у Марселі

Зазначається, що прокурор має намір подавати апеляцію на рішення суду.

Міністерство закордонних справ та Міністерство внутрішніх справ Франції проведуть консультації щодо рішення суду міста Екс-ан-Прованс не закривати так зване "представництво ДНР" у Марселі. Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца, передає "Інтерфакс-Україна".

 

"Уже заплановано проведення зустрічей у МЗС і МВС Франції, під час яких буде наголошено на необхідності подання апеляції та вжиття відповідних заходів", - зазначила вона.

 

За її словами, дане рішення французького суду не означає легітимізації терористів.

 

"Жодним чином не йдеться про легітимізацію терористичної організації, як це намагаються представити російські ЗМІ, йдеться лише про діяльність зазначеної громадської асоціації, реєстрація якої не потребує попереднього узгодження. Ми сподіваємося, що розгляд цього питання в порядку апеляції розставить усі крапки над "i" і діяльність цієї організації буде припинено", - зауважила вона.

 

Зокрема, вона відзначила, що прокурор має намір подавати апеляцію на рішення суду.

 

Крім того, Беці додала, що посольство вживає необхідних заходів, спрямованих на перешкоджання діяльності у Франції так званого  "представництва ДНР".

 

Також вона підкреслила, що позиція Франції щодо підтримання територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України залишається незмінною.

 

Раніше у Франції суд відмовився закрити так зване "представництво ДНР" у Марселі. 

 

Нагадаємо, у французькому місті Марсель 25 вересня 2017 року попри критику МЗС Франції відбулося відкриття так званого "представництва "ДНР".

 

Міністерство Європи та закордонних справ Франції звернулось до прокурора країни через відкриття так званого "представництва "ДНР" у Марселі. У міністерстві наголосили, що французька влада офіційно не визнає об’єднання, яке не має дипломатичного статусу і не може набути пов’язаних із ним привілеїв та імунітетів.

 

11 січня 2018 року прокуратура Франції пояснила свою вимогу заборонити так зване представництво "ДНР" у Марселі. У прокуратурі підкреслюють, що робота постійних дипломатичних представництв іноземних держав регулюється міжнародним правом, і що Франція ніколи не визнавала діяльність "представництва" самопроголошеної "ДНР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.