НОВИНИ

Уся техніка, яка була на військовому параді, має надійти до ЗСУ - Порошенко

Крім того, за словами президента, Україна має скоростатись можливостями, наданими міжнародними партнерами.

Президент України Петро Порошенко заявив, що уся військова техніка, яка брала участь у параді на честь Дня незалежності, має надійти до української армії. Про це повідомляє УНІАН.

 

Зазначається, що дана заява прозучала під час засідання Ради національної безпеки і оборони.

 

"Одне з наших головних завдань - забезпечення ЗСУ надійною зброєю. Все, що ми бачили на військовому параді, в тому числі і як дослідницькі зразки, має негайно надійти до війська", - зауважив глава держави.

 

"Ми звикли говорити, що таким гарантом незалежності нашої держави є Будапештський меморандум чи якась інша угода. Ні. Зараз ми виправляємо ці підходи. Я окремо наголошую, що українська армія є гарантом державної незалежності. Виходячи з цього принципу, ми будемо виставляти необхідні пріоритети", - додав він.

 

Водночас він додав, що кріс сил власного оборонпрому, Київ повинен скоростатись можливостями, наданими міжнародними партнерами.

 

"Ми, безумовно, маємо скористатись рішенням про надання Україні летальної зброї, починаючи від антиснайперських комплексів, які рятують життя українських воїнів, і закінчуючи контрбатарейними сучасними засобами - від систем протиповітряноі оборони і до поповнення для Повітряних сил", - наголосив Порошенко.

 

Як повідомлялося, 24 серпня 2018 року у військовому параді з нагоди 27-Ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності візьме участь 4500 військовослужбовців, а також - 250 одиниць техніки.

 

Перша спільна репетиція Збройних сил України та інших силових структур до заходу на честь Дня Незалежності України відбулася на території авіаційного заводу імені Антонова 1 серпня.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.