НОВИНИ

Втручання у вибори США. Мюллер готовий прийняти свідчення Трампа в письмовому вигляді – ЗМІ

За даними агентства, отримавши письмові відповіді, слідчі вирішать, яким буде наступний крок, у тому числі чи можливе інтерв'ю з Трампом.

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в президентські вибори США та ймовірну змови штабу Дональда Трампа з Москвою, готовий прийняти свідчення глави Білого дому в письмовому вигляді. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

 

Як зазначається, пропозиція Мюллера прийняти письмові відповіді Трампа на питання про можливу змову містилася в листі, який адвокати президента отримали 31 серпня.

 

Так, команда адвокатів президента США та слідчі Мюллера вже кілька місяців ведуть переговори про те, чи будуть Трампа офіційно допитувати в ході розслідування.

 

Згідно з повідомленням, отримавши письмові відповіді, слідчі вирішать, яким буде наступний крок, у тому числі чи можливе інтерв'ю з Трампом.

 

Крім того, за даними агентства, ще одне питань, що становить інтерес для Мюллера, полягає в тому, чи намагався Трамп перешкоджати розслідуванню.

 

Нагадаємо, 22 серпня колишній адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен, якого звинувачують в ухиленні від сплати податків, порушеннях пов'язаних з фінансуванням передвиборної кампанії Трампа та шахрайства в банківській сфері, під присягою зізнався, що здійснював фінансові злочини за дорученням тодішнього кандидата на пост глави Білого дому. Своєю чергою, президент США розкритикував свого екс-адвоката Майкла Коена. Крім того, Білий дім повідомив, що заява колишнього адвоката президента США Дональда Трампа Майкла Коена про визнання провини не означає вчинення злочину з боку глави Білого дому. 

 

У січні 2018 року стало відомо, що спецпрокурор  планує допитати Трампа  через можливе втручання Росії у проведення виборів у США. 24 січня Трамп заявив, що  готовий під присягою відповісти на питання Мюллера . У квітні Мюллер допитав щонайменше двох російських олігархів щодо фінансування передвиборної кампанії президента Дональда Трампа росіянами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.