НОВИНИ

СБУ оприлюднила дані найманців "Вагнера", які воювали в Сирії

Зокрема, у спецслужбі опублікували імена дев'яти найманців.

Служба безпеки України у вівторок, 4 вересня, оприлюднила дані дев'яти російських найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнера", які воювали в Сирії в лютому 2018 року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

  • Апостол В.І., 13.01.1988, мав подвійне громадянство РФ та Республіки Молдова, вбивав на території Чечні, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Вєртинський В.В., 13.06.1954, громадянин РФ, був діючим депутат Петропавлівської сільської думи Катайського району Курганської області від місцевого відділення всеросійської партії «Єдина Росія»;
  • Соломатов С.В., 20.09.1990, громадянин РФ, близький родич російських музикантів з м. Москва – Валентина Соломатова та Юрія Андрійчука, належність до російських НЗФ в Україні, перевіряється;
  • Макаров С.Ю., 20.09.1984, громадянин РФ, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Кутсарь А.В., 24.01.1984, громадянин РФ, вбивав на території Чечні, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Баскаков Є.В., 01.01.1982, громадянин РФ, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Ганчєров С.Г., 16.07.1992, громадянин РФ, належність до російських НЗФ в Україні, перевіряється;
  • Нуртдінов І.І., 20.02.1982, громадянин РФ, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Багашев К.Ю., 11.12.1970, громадянин України, учасник російських НЗФ на Донбасі.

 

 

 

"Не зважаючи на намагання російських спецслужб приховати, насамперед від російського громадянського суспільства, правду про масові втрати найманців ПВК "Вагнера", СБУ готова передати журналістам наявні докази їх загибелі в Сирії разом зі свідченнями рідних та близьких найманців", – йдеться в повідомленні.

 

 

 

Нагадаємо, 30 липня Служба безпеки України оприлюднила імена іноземних найманців приватної військової компанії «Вагнера», які воювали в Сирії та на Донбасі на боці бойовиків.

 

26 липня Служба безпеки України ідентифікувала 206 російських найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнера", які воювали в Сирії в лютому 2018 року. 

 

4 червня Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm отримало від Ukrainian Cyber ​​Alliance пакет документів, листувань і особистих фотографій з пошти російського найманця і терориста Олександра Івіна. Завдяки цьому вдалось встановити дані про ліквідацію російських бойовиків, громадян РФ, які воювали спочатку на Донбасі, а потім  у складі ПВК «Вагнера» в Сирії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.