НОВИНИ

Ощадбанк вже виплатив півмільярда вкладникам “Родовід Банку”

Державний ощадний банк України виплатив вкладникам підконтрольного державі “Родовід Банку” майже 500 млн грн. Про це Тижню повідомили у прес-службі Національного банку України.

“Виплати вкладів "Родовід Банку" тривають в позитивній динаміці (на сьогодні виплачено майже 500 млн. грн., а більше 100 млн. грн. вкладники вирішили залишити в Ощадбанку, висловлюючи таким чином довіру до банку).”,- сказано у повідомленні.

У повідомленні зазначено, що процес виплат постійно контролює НБУ.

Також повідомляєть, що з огляду на обмеженість пропускної спроможності телефонної лінії та велику кількість вкладників багатьом з них не вдається додзвонитися на номер контакт-центру, про що свідчать і чисельні звернення до громадської приймальні НБУ.

“З метою усунення цієї проблеми Ощадбанк в кілька разів збільшив кількість операторів контакт-центру, але наразі цього також недостатньо. Проте з кожною годиною роботи контакт-центру кількість зареєстрованих вкладників неухильно збільшується, що дозволить додзвонитися тим, хто поки що не зміг цього зробити”, - говориться у повідомленні.

За даними НБУ, на сьогодні контакт-центром оброблено більш ніж 114 тисяч дзвінків, що відповідає майже половині кількості вкладників "Родовід Банку". Крім того, уже майже 25 тисяч вкладників дізналися про місце отримання виплат, скориставшись інтернет-сайтом Ощадбанку.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів і Національний банк вирішили збільшити статутний фонд Родовід Банку на 3,95 млрд гривень і Державного Ощадного банку на 604 млн гривень у контексті переведення з наступними виплатами зобов'язань перед фізичними особами за вкладами й активами від Родовід Банку Ощадбанку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.