НОВИНИ

Волкер заявив, що США готові розширити поставки озброєнь Україні

Спецпред зазначив, що Україна в нинішній ситуації потребує допомоги інших країн.

Спеціальний представник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер заявив, що США готові розширити поставки озброєнь Україні, щоб зміцнити її морські і повітряні сили,. Про це повідомляє The Guardian.

 

За його словами, у Вашингтоні готові поставляти Україні летальну зброю.

 

"Їм необхідно відтворити флот, а також у них дуже обмежені повітряні військові сили. Думаю, нам варто зайнятися питанням повітряного захисту (Україна, - ред.)", - сказав він.

 

Спецпред зазначив, що Україна в нинішній ситуації потребує допомоги інших країн.

 

"І, звичайно ж, їм потрібна підтримка у вигляді смертоносної зброї" - додав Волкер.

 

Нагадаємо, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер повідомив, що Україна може опинитися в невигідній ситуації, якщо не продовжить дію закону про особливий статус Донбасу.

 

Як повідомлялося, 10 жовтня офіційно набув чинності закон №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей». 

 

7 жовтня президент України Петро Порошенко підписав закон «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей», яким створюються умови для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.