НОВИНИ

Ліквідація Захарченка. У бойовиків "ДНР" з’явився новий ватажок - ЗМІ

Ним став тепер уже колишній "заступник Голови Ради Міністрів "ДНР".

"Виконуючим обов'язки голови "ДНР" після вбивства ватажка терористів Олександра Захарченка став Дмитро Трапезніков. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на підконтрольні бойовикам ЗМІ.

 

 

 

Згідно з повідомленням, дотепер Трапезніков був "заступником Голови Ради Міністрів "ДНР".

 

За інформацією на ресурсах бойовиків, Трапезніков народився 12 квітня 1981 року в місті Краснодар (Росія).

 

 

У 1982 році разом з сім'єю переїхав до Донецька. З 2001 по 2005 рік працював менеджером футбольного клубу "Шахтар". Після цього обіймав посади в декількох бізнес-структурах.

 

З початком російської агресії на Донбасі воював проти України в складі терористичних збройних формувань "ДНР". У квітні 2016 року був призначений виконуючим обов'язки "віце-прем'єра "ДНР".

 

Нагадаємо, 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. Смерть терориста підтвердили в його "адміністрації". 

 

Пізніше у Службі безпеки України повідомили, що голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка могли вбити через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби.

 

У Росії підтвердили загибель Захарченка в окупованому Донецьку та очікувано звинуватили Україну у його вбивстві. На вбивство ватажка "ДНР" уже відреагував Путін.